Lenča59

Jak široká máte ramena? (Ženy)

Dobrý den, už dlouhou dobu jsem smutná, že mám docela široká ramena 😁 Připadám si mezi lidma jako obrovský monstrum nebo něco takovýho. Hned se naštvu nebo se mi chce brečet, když se podívám do zrcadla. v_v'' Nejsem nijak tlustá, ale prsa mám velký takže vypadám ještě větší :D Nebo se cítím jako chlap ._.

A tak se chci zeptat, jak široká ramena máte vy? ( Já mám 42–43 cm)

(Vím že je to celkem trapný, ale co nadělám, potřebuju se nějak utěšit 😁)

setapouch: umm, omlouvám se, ale mě je vážně ukradený, jestli se líbím mužům, chci se líbit sama sobě, i když s rameny nic nenadělám.. :d

Nejlepší odpověď
briketka10

mrkni na Lucku Borhyovou a budeš klidná 😁
http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/328741-img-borhyova-nova-zpravy.jpg
Doplňuji:
Sambo

a co tento obrázek :
http://sedmic­ka.tyden.cz/o­brazek/201308/5­20ce9e266fa6/crop-473394-img-7893_514x347.jpg

Další odpovědi
anonym

Tak to máte velikost 8 –9 klaské míry pro stěhováky,tak to vás bereme ihned na pracovní pozici skladníka v Lidlu.

zzzlatokopka

Souhlasím s Briketkou:-)
Borhyová je bezkonkurenční Rambo:-)) A když ji dají ještě vycpávky, tak ten černoch vedle ní vypadá jak anorektik:-DDD

Nehledej na sobě chyby, hledej to co se ti líbí, člověk musí sám sebe mít rád:-)

setapouch

Protože nejsem žena, neodpovím na otázku. Ale protože jsem muž, můžu říct, že každému chlapovi se líbí něco jiného. Někdo má rád hubené a jiný by si o ně kolo neopřel. A spoustě chlapů imponují ženy s atletickou postavou. Takže nevěš hlavu ;)

gecco

Jak jsi vysoká a jak široké máš boky?
😉
„Utěšit“? – to moc neumím, ale koukni se na ten ´problém´ z jiné stránky – kdybys měla ramena útlounká, pletli by si tě lidi s rákosem…
😉

arygnoc

„chci se líbit sama sobě, i když s rameny nic nenadělám“

navštívte psychológa.

;-Q

ReHu

Ať už máš ramena jakákoli, stejně tak ti nepomůže, když má větší ramena i někdo jiný.
Důležitá je vyváženost. Takže se podívej po netu, popř. se s někým poraď.
Zvýrazni třeba boky a nohy, aby se pozornost soustředila tam. Horní část těla lze opticky rozmělniit vhodným oblečením či šperky.

marci1

Přepokládám, že Ti je nějakých -náct. Myslím si, že každá žena najde na svém vzhledu něco, co se jí moc nelíbí, zejména mladší dívky. Zkus nosit takové oblečení, ve kterém se budeš cítit dobře a aby ses necítila „jako chlap“, nos šaty, sukně, prostě se oblékej žensky. Časem to tak nebudeš vnímat. Zase jsi štíhlá, máš větší poprsí, co by za to jiná dala ? 🙂
Doplňuji:
Borhyová je ještě ukáže. 🙂
http://media1­.wgz.cz/images/me­dia1:51000ac2b­5ce0.jpg/borhy­ova%20%285%29­.jpg

cochee

zzzlato a briket: vidíte, tohohle jsem si nikdy nevšiml, tenhle parametr je mi u ženských totálně ukradený :)

anonym

Briketko, to je ten široký formát, to jsou hromotluci všichni 😁

anonym

Briketko, to je ten široký formát, to jsou hromotluci všichni 😁