Avatar uživatele
Michal Kole

Jak silný důkaz před soudem je nahrávka videa otevření balíku poslaného na dobírku?

Za předpokladu, že v balíku není to co tam být mělo.
Za předpokladu, že nahrávka bude obsahovat celkový záběr na balík pak detail napsané adresy odesilatele, příjemce, budou zřetelně vidět pohyby při otevírání, pohyby budou pomalé, bude to dobře osvětlené a ve finále záběr na hrst kamení a záznam bude celistvý, bez střihů, efektů,…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, iceT před 4901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Tohle jde vždycky předem připravit… soud by to jako důkaz vzít neměl.
Jinak tohle fakt děláte? Celkem nedůvěřivej člověk :o) přijde mi to zvláštní, vám se to už někdy stalo? Já o takové situaci slyším poprvé. Nějak si neumím představit, že by to obchodník udělal, tím by v dnešní době skončil… na netu se dá udělat TAKOVÁ antireklama… a tady by už to video zabrat mohlo. Možná mnohem líp než soud, aspoň co se škody pro odesílatele týče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Popripade by mohla byt svedkyne ta pani u prepazky-nekdo to tak dela. Me kdyby mel prijit balik napr.na dobirku,tak si vezmu s sebou jako svedka kamarada.
PS: uplne Vas chapu-cihly a kameni misto objednaneho zbozi neni vyjimkou jak se nekteri mylne domnivaji,jde o beznou praxi nekterych „obchodniku“.Pak dejte vedet jak to dopadlo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Obávám se že silný důkaz to nebude.Ta dokumentace by musela probíhat od podpisu dodejky a převzetí balíku na poště.I tak si myslím že by to byl slabý důkaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Asi to důkaz bude , ale kdo si to natáčí? Vy ano? Nikdy by mne to nenapadlo. Zatím mě nikdy nikdo nepodvedl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek