bukovec

Jak silnou baterii koupit do dieselového Fiatu Doblo 1,9?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Koukni sem: https://www.au­tobaterie-varta.net/kon­figurator/osob­ni/rada-fiat-doblo--119--455/

Další odpovědi
Kepler

Dal bych tam 50 – 55 Ah i vyšší, pokud se vejdou. Diesely mají oproti benzíňákům větší startovací proudy.

Dochy

spousta prodejců či výrobců má na svých stránkách selektor podle typu vozu. Zrovna v pondělí jsem podle něj objednával. Bacha, je třeba zkontrolovat více údajů (i když naprostá většina výrobců se drží standardních typů) ty selektory to umí. (výkon, uspořádání kontaktů, velikost pouzdra, uchycení)

aliendrone

Diskutovatelné minimum je 60Ah u 1.9 dieselu. Doporučuji tu s největší kapacitou (krátkodobým maxproudem), která se ti tam ještě vejde. V zimě (v mrazech) to HODNĚ oceníš, především pokud motor má už něco nalítáno. ;)

Mc Merkurion

… přesně takovou, jaká tam byla …