Pomelo74

Jak si zvýšit sebevědomí?

Nejlepší odpověď
chudst

Uz to zde bylo probirano: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-zvysit-sebevedomi , http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-lek-na-sebevedomi-a-schopnost-mluvy

Doporucuji si to procist. Tohle je neco, co nestarne a budou odpovedi platit i za rok.

Jinak nejobecneji: nebat se mluvit. Pokud vite, ze je neco spravne nebo mate podstatnou pripominku, reknete ji. Budete-li mit takovych pripominek vice, casem vas lide zacnou vnimat uplne jinak. Nebojte se stat za svym (samozrejme ne za kazdou cenu – mit moc sebevedomi take skodi).
Doplňuji:
Take je dobre, kdyz vas nekdo za neco obcas pochvali, to je vam hned lepe a sebevedomi se vam zvedne. Na zvyseni sebevedomi jsou i kurzy – nebojte se na ne zajit, pokud do toho chcete investovat i nejake finance.

Hlavni rada: pokud se citite nekym zastinena, nepodlehnete tomu. Snazte se byt lepsi. A toho dosahnete aktivni cinnosti, ne pasivni vymluvou „on je lepsi, vi toho vic, budu drzet pusu“.