Kristyna4444

Jak si ztmavit vlasy kávou?

Mám špinavý blond a chtěla bych zkusit tmavší barvu. Nechci používat chemii. A taky se chci zeptat jak dlouho mi to vydří a jestli budu mít potom zase svou přírodní barvu? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já jsem si takhle ztmavil ubrus a vydrželo to až dosud. Už to přírodní není.

Další odpovědi
marci1

Udělejte si dvojitou kávu bez cukru a bez lógru (překapanou nebo rozpustnou..), vychlaďte a přelijte si odvarem suché, čisté vlasy. Nechte působit aspoň 20 minut, opláchněte vodou. Lépe ocení tmavovlásky, platinové blondýnky by mohly ztratit něco platiny.
Kávu bych rozhodně doporučila na tmavé vlasy. Káva zbarví vlasy trošku i do načervenalého tónu. A 2–3 dny ( kdo to zkusí ) bude hodně vonět kávou. 🙂

http://zena007­.cz/prekvapiva-vyuziti-kavy/