Rozamunda

jak si změnit uvitání na mobilu ?

myslím když se zapne tak tam už mám od O2 welcome a když se vypne tak goodbye … jak si to mám změnit ?
Doplňuji:
a myslíte že bych mohla s tím dojít do tý prodejny a říct jím že to chci změnit a změní mě to ?

Odpovědi
www

Záleží na mobilu, ale sama to nezměníš, jedině zkušený uživatel by ti to mohl složitým způsobem změnit.
Zkušenost
Doplňuji:
Obávám se, že v prodejně nebo servisu ti to jen tak neudělají. Zkusit to ale můžeš, ptej se také na cenu !

anonym

Připadá mi, že si děláš legraci – ale moc vtipné to není…

  1. pokud chceš radu, uveď JAKÝ mobil máš – nebo myslíš, že je jen jeden???
  2. pokud chceš změnit nastavení mobilu, zkus NASTAVENÍ v Menu
  3. pokud nevíš kde je Nastavení, nakoukni do manuálu (návodu)

___
Pokud nerozumíš návodu, zajdi k prodejci – ale bude si o tobě myslet něco dost podobného tomu, co si myslím já…
😛

mosoj

Já se s mobilem nevítám. My se jenom hledáme.

zzzzz

Já jsem na elektroniku úplný anti talent, ale tohle jsem hravě zvládla 🙂 Úplně jednoduché to bylo na těch bez os. Ale i teď mi to v nastavení změnit šlo.

zzzzz

www já nevím jaký máte mobil, ale na tom mém to šlo.

www

Myslel jsem, že míníš změnit tu první obrazovku od operátora, nikoliv uvítací.
Sorry, používám Vodafone a proto nevím, jak to vypadá u O2.