vydrísek

Jak si změnit prsa z menších na velké????

Mám moc malá prsa je mi 17 a pořád je mám malá co mám dělat? VŠICHNI se mi posmívají ☹

Nejlepší odpověď
redy

Máte malá prsa??

huxa jsi sprostej
a ty vydrísek si dost stará abys věděla že sama stím moc nenaděláš.
a za další kde se nacházíš že v sedmnácti se někdo směje,já myslela že vtom věku máte rozum, promiň

Další odpovědi
RyuzakiKate

Máte velká prsa??

Tak nespi na břiše.

WeeBear

Máte malá prsa??

Mám malá prsa a nesměje se mi teda nikdo. Naopak si ke své představě velká prsa ani představit nechci.
Pokud se ti smějí, začni nosit push-up podprsenky. Ze zkušenosti kamarádek vím, že i kdybys byla rovná jak deska (a to doslovně), tak některé push-upky mají až 7cm vycpávek – naráz bude vypadat, že máš dvojky. Teda, pokud nebudeš nosit výstřih, ze kterého by to bylo znatelné. Jen případnému příteli by to pak bylo lepší oznámit předem, ať nečeká, co nemá.
Další variantou je antikoncepce. Mám známou, která měla z malých prsou komplexy, nosila roláky až ke krku… A naráz, antina udělala divy, komplex zmizel, z nul se staly čtyřky a naráz se pyšní samými výstřihy. 🙂 Je však fakt, že takto to nefunguje na každého.
Doplňuji:
*ne představě, ale postavě, achjo 😁

Fienir

Máte malá prsa??

Doplňuji:
Mám malá prsa a jsem za to rád.

potížistka

Máte malá prsa??

Mitvuše VANA

Máte velká prsa??

Doplňuji:
Hele jestli je máš malé doporučuji plastickou operaci nebo zkus kliky a jiné cviky a nebo podprsenky pu-shup s vycpávkami nebo ponožky :D

ReHu

V těch letech bys už mohla umět vkládat otázky a ankety podle potřeby.

Můžeš nosit podprsenky s vkládacími gelovými vložkami. prodávjí se i plavky.

Pak si můžeš najít kluka, kterému se malá prsa líbí nebo jít za pár let na plastickou operaci.

ReHu

Příspěvek smazán administrátorem.

huxa

redy-vzhledem k jejím otázkám a té anketě se mi to zdá naprosto normální a očekávaná odpověď…

ReHu

Je to kategorie krása, ne sex a ostatní.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.