RockGirl

Jak si změnit jméno na fb?

Potřebovala bych poradit, jak si změnit jméno na fb, vím přesně,kde mám hledat,ale nejde, abych to přepsala, nabihaji mi tam jen jmena ,ktere jsem mela driv a jen z tech si muuzu vybrat..děkuju předem za odpovedi:)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak to vypadá, že jsi vyčerpala povolený limit pro změnu jména.

Další odpovědi
anonym

Postupuj podle instrukcí, ale změna jména se dá jen v omezeném počtu (dokonce snad jen jednou) . Takže jedině si založit nový profil.

Toga

Jak psal Lucijej, vyčerpala jsi povolený počet „jmen“ a teď máš prostě smůlu. Já ho taky vyčerpala a tak jsem si tam dala mé normální jméno, které jsem tam měla kdysi. Nezbývá ti nic jiného, než si vybrat z těch, co tam máš :)