Altair-AC

Jak si zlepšit vyjadřování?

Odpovědi
Drap

Hodně číst a při každé vhodné příležitosti mluvit. Málokdo si to uvědomuje ale čtením knih se člověku ohromě zvyšuje slovní zásoba a zlepšuje se vyjadřování a komunikace vůbec.

Kepler

Něco čti, nebo improvizuj nějakou řeč, nahrávej si to a pak si to pusť. Budeš se slyšet jinak a možná i objektivněji. V každém případě budeš hlavou bouchat do stolu. Pak zkus napodobit Hurvínka a možná se zlepšíš 🙂
Aby nebylo mýlky, Hurvínek byl špičkou ve svém vyjadřování, jinak by nebyl tak slavný 🙂