Kelt

Jak si zjistím heslo na otevření jedné aplikace?

Tak jsem si prohlížel aplikace na mobilu a jedna je zaheslovaná. Jsou tam 4 položky a pod tím na výběr čísla od 0 do 9. Takže to mám cca 10 000 možností. Zadám kombinaci a napíše mi to, že heslo není správné a mohu pokračovat kolikrát chci. Ono se to nezablokuje jako PIN. Heslo si volím podle nějakého schematu, nějaké datum a pod. Až to objevím, tak mi bude jasné, proč jsem to zvolil. Možnost reset a volba nového hesla tam není. Je ještě možnost, že bych to heslo objevil někde v nabídce. Poradíte někdo? Abych nemusel projíždět všechny možnosti. Děkuji.

Odpovědi
anonym

Opravdu se ptáte náhodnejch, cizích lidí, jaký je VAŠE heslo? Vážně?

Drap

číslo je 5671

elkon

Řekl bych, dotaz tak desetiletého dítěte.

Mc Merkurion

… ji odinstaluj a nainstaluj znova, bude to rychlejší než projíždět všechny varianty hesla …