eso123

Jak si získat sympatie Japonské dívky?

Bydlí v Japonsku,jen pro pořádek.Oba jsme dost mladí(15 a 15 let)tudíž cesta do Japonska v následujících 4 letech nehrozí a ona se do Prahy byť s rodinu zatím jen tak nepodívá. Děkuju za Vaše názory

Nejlepší odpověď
anonym

Jen pro pořádek:Sympatie dívky z Japonska se získávají stejně ,jako dívky z Česka.Snad jedině přes skype.

Další odpovědi
iceT

Vzhledem k tomu,že se už nejspíš znáte a píšete si,tak si myslím,že nějaký zájem z její strany jsi už získal.Takže pokračuj v tom,co děláš,nic si nevymýšlej.
A pokud jde česká děvčata,tak ne všechny jsou stejně sprosté,prostě jsi zatím nenarazil na ten správný vzorek,ono to tak prostě chodí,že se musí hledat déle.

autacek

pište si nebo zaskajpujte, nicméně nejlíp uděláš, když se porozhlédneš rovnou po někom jiném, blíž.

marci1

Získat si sympatie japonské dívky asi nebude jen tak jednoduché, vzhledem k tomu, že japonské dívky jsou velmi cudné, chovají se velmi slušně, vychovaně a skromně. Chovat se k ní velmi slušně.

Reezo

řekl bych, že Japonské ženy jsou úplně nekde jinde, než České 🙂 jde o jinou kultůru, nejsou tak zkažení jako naše mládež. Japonci si potrpí na osobní čest.

eso123

Samozřejmě do určité míry je to se sympatiemi stejné jako v Čechcách avšak chování dívek v Japonsku je značně jiné než tady(žádná sprostota,kouření atp.) což navazuje taky na to proč navazuji kontakty v zemi výcházejícího slunce a ne tady někde v parku :)