Jak si Židé připevňují takové ty čepičky?

Ne že bych kvůli tomu nemohl usnout..ale:Jak si Židé připevňují takové ty čepičky,jmenují se
Jarmulky? U vlasatých bych to možná i pochopil,
ale viděl jsem nejednoho, a byl typu Kojak?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Ti vlasatí, používají samozřejmě sponky, obvykle jen nenápadná tmavá perka, ale už jsem viděla i pány s velmi extravagantními, barevnými sponkami – to už je ale spíš o vkusu.
Ti, kteří těch valsů mají pomálu, nebo vůbec žádné, si holt musí pořídit takovou velikost kippy (jarmulky), aby jim držela i bez připevňovadel. Asi tak, jako když si kterýkoliv jiný bezvlasý člověk pořídí klobouk nebo čepici, porstě musí déle zkoušet.

Další odpovědi
trenkyvkině

podle mého názoru mají pod jarmulkou vyholenou hlavu zespoda jarmulky maj přísavku