lilalola69

Jak si zesílit hlas?

Mluvim a zpívám hrozně potichu a moc mě to štve. Hraju na kytaru a nejsem vůbec slyšet když zpávám. Neexistuje nějakej způsob jak v hlasivkách ten hlas zesílit. Děkuji

Odpovědi
krftwrk

http://www.bran­se.cz/megafon-uzi-15w?gclid=CP6­gh42Wmr4CFaQIw­wodyz8AKw

Pokud si neches vyrvat hlasivky, tak tohle je asi nejlepsi reseni…

Kelt

Slavný římský řečník Cicero, si dával pod jazyk kamínky a mluvil u vodního splavu a snažil se ho přehlušit. Možná by pomohla logopedka, je třeba využít rezonance hlasu.

ivzez

Přihlaš se na zpěv nebo do dramatického oddělení
základní umělecké školy.

Naučíš se správně dýchat, opřít dech i hlas, „posadit“ hlas
a využívat hlaVové rezonance
(k rezonanci je potřebný prostor, který v hlase není, Kelte).

Podle mých zkušeností to jde rychleji při zpěvu.
Jakmile se naučíš základy, půjde to čím dál lépe.

Další věcí může být sebedůvěra,
kterou možná potřebuješ posílit.
Doplňuji:
K zesílení hlasu je potřebná vhodná dechová a hlasová technika.
Rozhodně nesnaž „zesílit hlas v hlasivkách“,
mohla bys hlůasivky poškodit.