Jak si zde vyhledat odpověď na moji otázku?

Jsem na těchto stránkách prvně. Zadala jsem dotaz. Jak si v dalších dnech zjistím, zda mi přibyly nějaké odpovědi na můj dotaz? Přijde mi na můj mail, který jsem uvedla upozornění?

Nejlepší odpověď
ReHu

Zkus zadat do místního modrého vyhledávače nějaký výraz z tvé otázky.
Nebo – to bude asi lepší, se zaregistruj.
Pak si své otázky, odpovědi i zajímavé najdeš ve své historii.

Další odpovědi
anonym

Jestli prvně tož si nepopsaná tabulka. Nevrhni se do for jak hynkaj: http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/proc-se-hnevat

mosoj

Pokud to výslovně při položení otázky nezakážeš, přijde Ti na email upozornění že byla vložena odpověď na tvoji otázku tolikrát, kolikrát bude odpovězeno.
Promiň teď jsem si všiml – snad to platí i pro neregistrovaného !

kubimi

Má smysl odpovídat, když nezjistíš, že ti odpoved prisla?

briketka10

„proč se hněvat“ jsem si početla !! díky..