mirekborek

Jak si zdarma udělat premium SMS?

Na googlu jsem hledal ale jic moc funkčního tam nebylo tak se chci zeptat můžu si udělat vlastní premium SMS (člověk pošle SMS a mě přijdou peníze) pokud ano tak prosím napište co je nejlepší
Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Nelze…
Na premium SMS potřebuješ smlouvu s jejich poskytovatelem…
Nic jednoduchého a zdarma neexistuje – nejde o technický problém, ale o obchodní vztahy.

Další odpovědi
marci1

Registrace prémiového čísla SMS stojí přibližně 50 000 Kč jednorázově ( tato cena je ale asi před 3 roky) a další poplatky. Musíš mít smlouvu s operátorem, není lehké ji získat a podmínky jsou dosti „kruté“. ☹

briketka10

Zavolej svému operátorovi a ten Ti povolí
premium SMS, nebo nepovolí, když jsem
měla podnikový mobil nemohla jsem posílat
tyto SMS, ale nyní můžu :))
Můj operátor je ČEZ mobil.

Ale toto ( člověk pošle SMS a mě přijdou peníze )
je blbost nevím. kdo Ti to řekl :)