gembler

Jak si zažádat o placku Karel for PreSident?

Doplňuji:
Jsem z Ostravy, takže si ji nějak chci objednat, ale přes eshop to nejde.

Nejlepší odpověď
anonym

Než vložíš hned 1. otázku rovnou po registraci, měl by ses podívat do zdejší lišty, kde jsou již podobné odpovědi – viz odkaz ve zdroji:
(Nehledě k tomu, že v pravidlech je opakování otázek považováno za závadný příspěvek a podvádění v bodování.)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sezenu-placku-karel-for-president-a-dalsi-veci-na-podporu-karla-schwarzenberga

Další odpovědi
sevos

Napiš knížeti…

SengSS

Rozdávají to v metru ráno ale pokaždé jinde ..

anonym

Pravdu máš Dr. Axl , podvádět se nemá, je to proti kodexu a zdejší liště. Jen do nich, grázlů!!!