Acer

Jak si založím tuto emailovou adresu?

Chtěl bych mít na konci info, takže bych chtěl toto hryarady@info.cz
Jde jen seznam, nebo centrum, nebo email, a nebo gmail, ale chci mít info a nevím jak to udělám. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste se zeptat u vašeho registrátora stránek. Ale myslím si, že to jen tak nepůjde.
Běžne se můžeme setkat s formátem info@web.cz, že se info nedává za zavináč, ale před něj.

Další odpovědi
Orange

Doména už je obsazená. Jediná možnost je, domluvit se s vlastníkem, aby ti zde povolil mail. Do toho bych ale našel, protože stačí aby doménu přestal platit a končíš.

anonym

emailovú adresu a emailový priestor poskytuje IBA majiteľ domény.
aj je doména obsadená máte smolu, inak si ju musite zaregistrovať, zaplatiť a tzv. zaparkovať, teda nájsť server, na ktorom bude dostupná.

cochee

Poradím něco ještě více cool, a sice, že tak jako existuje doména 1. řádu .cz nebo .com, tak existuje také .info – takže stačí najít registrátora domény .info, u nás je to czechia.com a zaregistrovat si svoji doménu, což stojí 228,– s DPH (viz stránky Czechia) a můžete mít třeba hryarady@hryarady.info (upozorňuju dopředu, že doména info.info je zabraná jedním z registrátorů 🙂 )