Ku

jak si zabrat WiFi a aby se to ostatním skoro ani nepřipojilo

vždy u mně je sestřenice s bratrancem, a hrají tu kravinu minecraft přes tablety a ono se to nějak připojuje po síti, mají takovej multiplayer přes wifi a mně to bere veškerej signál a ani se nedostanu na fb. jak jim to zablokovat z mého pc, nebo alespoň jak to udělat abych si všechnu wifi nabral já? prosím rychle :))
Doplňuji:
WiFi heslo měnit nemohu, není moje a sem tam se tam připojuje i otec ;)

Nejlepší odpověď
badisko

zmenit pristupove hesla na routru .. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zmena%20wi­fi%20hesla

Další odpovědi
cochee

Záleží na tom routru. Některé umí nastavit nebo přidělit konkrétní IP adrese část pásma. Pokud to umí ten váš, máš vyhráno 🙂