Odpovedi18

Jak si vytvořit svou obchodní stránku?

Potřeboval bych stránku normálně s CZ doménou.. prostě třeba nike.cz a né jako ty weby jak jsou nike.websnadno.cz nebo nike.webnode.cz

proč třeba tady je sk doména dražší než cz?
a jaký je rozdíl mezi cz a eu domenou ?
https://hostin­g.wedos.com/cs/do­meny.html

Odpovědi
Edison

Kromě domény je třeba webový prostor. Doporučuji i s dalšími službami (mail, diskové prostory a podobně) od jednoho poskytovatele. Já si platím soukromě doménu za cce 500,– a 150,– za webový prostor s dalšími službami. Zadarmo se toho moc pořídit nedá. Placený fungují skvěle, jsou zálohované, mívají 24/7 podporu. Pro vytvoření stránek i se službami typu obchod, formuláře a podobně existují mraky systémů. Doporučuji pohledat na netu. Jestli si na to netroufáte sami, jistě najdete někoho, kdo vám s tím pomůže, nebo i za peníz vytvoří, případně bude i spravovat.

Drap

Je to snadné. Musíš si svou doménu předplatit. Je celá řada firem, které ti to rádi za určitý obnos zhotoví a stránka bude profesionální, se vším tím, co budeš chtít.