panenka

Jak si vytvořit reklamu a své logo na papíře

Dobrý večer vypracovala jsem si Podnikatelský záměr ale aby to trošku vypadalo chtěla bych si tam vložit svou reklamu a své logo jak si toto vše udělat sama moc děkuji

Nejlepší odpověď
verka

Pokud nemáš speciální program Photoshop, který je drahý, tak by logo šlo i v malování a s kombinací písma, ArtWord, symboly vložení obrázku, vše je jednoduše ve Wordu. Učí se to na druhém stupni v informatice.

IK

Pokud chceš abys měla logo v záhlaví každého dokumentu který píšeš, musíš si dokument se záhlavím uložit jako šablonu a pak ho pro psaní používat.
Může být na pozadí, v hlavě nebo dole v patě, jak libo.