hmota

Jak si vysvětlit výraz MID tablet?

jak si vyswětlit výraz MID tablet?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud umíte anglicky, pročtěte si odkaz

Význam pojmu Mobile Internet Device (MID) se v průběhu let nenápadně vyvíjel atd.

https://compu­ter.howstuffwor­ks.com/tablet­s/mid-tablets1.htm

Další odpovědi
anonym

LOW-END – tablety s osekanými parametry až na kost ve snaze redukovat cenu na naprosté minimum. Tyto tablety obvykle balancují na hraně použitelnosti.

MID-RANGE – střední proud. Zařízení s optimálně vyváženými parametry a cenou.

HI-END – zařízení u kterých se klade důraz na excelentní zpracování a technické parametry.