Jak si vysvětlujete pojem " vášnivá noc"?!

Co je na tom vášnivého,když jdu na noční směnu ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak si ji užij -budeš vášnivě makat -to já když někdy nemohu spát- tak ráno říkám, že jsem měla noc plnou vášní .

Další odpovědi
Drap

Noc plná vášně a já spím

anonym

Předpokládám, že si do tebe někdo šťouchl a myslel to ironicky. Na nočních nic vášnivého nevidím, pokud tam nejsi sám a nezavoláš si přítelkyni nebo eskort. :)

dudu

No matně si vzpomínám, že jsme asi tak před čtyřiceti léty pár vášnivých nocí s mojí dnešní manželkou prožili. Jen nevím zdali se tak dělo proto, že to bylo za komunistů a přesto jsme byli svobodní nebo díky tomu , že nám tehdy bylo krásných třiadvacet?

Damiana

Přesně tak jak zní. Záleží na tom, kde děláš nebo čemu říkáš Noční směna…:-)

pizlicka

vasniva noc,tu mam s milovanym clovekem,kdyz se milujeme,ale i hadame.my se i vasnive hadame,noo.vasnivě-rozumim delat veci se zanícením.

anonym

Treba bude mit vasnivou noc dnes vase manzelka ! :-p

  • iv-

anonym

To těžko,proto že pracujeme společně! 😁

pizlicka

barbakane,prave proto,né to těžko:-)

pizlicka

iv .:-)))))))