Jak si vysvětlit požadavek Goodle?

Tohle mi vyhodli při hledání. http://2i.cz/1ab694be­6d

Nejlepší odpověď
badisko

nic moc v tom nehledej …staci restartovat PC a ono to prestane …nekdy se to stava pokud mas maskovanou IP adresu (program hyde IP a podobne )…delaji to nektere aktualizace programu a rychle prepinani mezi kartamy v prohlizeci take prilis rychle vyhledavani a zavirani karet v porohlizeci…taky jak tam uvadej muze to delat nejakej vir .....jete i nektere toolbary …

Další odpovědi
pl4toon

Důvody máš vypsány přímo u dotazu. V praxi tohle zobrazí Google např. při hledání z Tor, nebo při zakrytí IP adresy. Google se při každém započatém hledání snaží jednoznačně identifikovat toho, kdo používá jejich vyhledávač. Když se mu to nepodaří, tak zobrazí tento dotaz. Je to jakási jejich ochrana před využíváním jejich vyhledávače jinýmy vyhledávači, či DDos a bůhví co ještě.
Člověk který se snaží chránit své osobní data a brání se před jednoznačnou identifikací musí na Google vyplňovat Captcha celkem často.

anonym

badisko, hide IP nepoužívám, ale po skončení brouzdání pomocí pluginu ve firefoxu čistím vše, formuláře, hesla, historii appod.

badisko

dalo by se to zjistit pomoci udalistech Firewalu mam fireeall od comoda ten to zaznamena ale to ma kazdej …co vsechno bylo odeslano a kam ma jakou adresu …me se to uz taky prave parkrat stalo ..nebo to muze delat pripojeni …jo a sice vycistis ale PC nerestartujes ze?..muzes si to otestovat timto..http://cs­.systemexplorer­.net/ umo toho opradu moc a kontroluje online ..i prez virus Total …treba tam mas nejakeho smejda o kterem nevis ..fakt silny nastroj…a je v nem super i rozsireny spravce uloh …

anonym

Systemexplorer mám v portable a použiju občas. Díky

badisko

jinak ti doporucim to projet CCleanerem a restarovat PC…on to zaznamenava taky jejich robot a ten se taky muze mylit ..dyt prece jede podle schematu …podobne jako antiviry se pletou a dokazou oznacit i vec ktera je v poradku za virus …