Avatar uživatele
Majnkraftik

Jak si vyrobit vojáčka?

!!!!PŘEČÍST!!!!
Mám rozdělaný projekt o Druhé SV.Valce a nemám vojáčky...Do města to mám asi 100 km a nemám auto...A musím a tom hodně pracovat a 100 km kvůly vojáčkům jet an kole nechci :D tamk bych byl mooc rád kdyby jste mi poradili z čeho yb se dali vyrobit...Z nějakýc věcí doma atd...Ale nic složitého typu cín atd...
Doplňuji:
Děkuji ale potřebuji 3D model

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3356 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Příště zvol vhodnější formu dotazu. Na příkazy tady moc lidí neslyší a navíc je to,mírně řečeno, neslušné někomu něco nařizovat.Nauč se pár "kouzelných slovíček". Jinak, čtení otázek a odpovídání na ně je dobrovolné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

tak vystřihnout z kartonu a nabarvit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Téměř z čehokoli. Zapoj fantazii. Ze dřeva, z papíru, z textilu, sádry, různých hmot, plastu, slámy, z drátu...............a spousty dalších věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

skus někde v časopisu nebo kde najít 3D vojáčka vystřihnout ho nalepit na čtvrtku a vystříhnout okolo nějak tak?Nebo si to myslel jinák?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vosk, modelína z mouky, vata a lepidlo, sádra, ....
Nevím co děláš za projekt, ale protože nejsem detailista, klidně bych vojáčky udělal fiktivní. Třeba kdyby se hodily figurky z člověče nezlob se. nebo použil žaludy, burský přechy (neloupané apod.). A 3D model jde udělat i z kartonu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Polaskova44

No, pokud umíte dělat v nějakém 3D programu, tak si vojáčka můžete vymodelovat a nechat někde vytisknout na 3D tiskárně. My takto našemu synovi nechávali tisknout takové 3D figurky. Konkrétně jsme je nechávali tisknout u https://www.sharplayers.cz/…

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby