Majnkraftik

Jak si vyrobit vojáčka?

!!!!PŘEČÍST!!!!
Mám rozdělaný projekt o Druhé SV.Valce a nemám vojáčky…Do města to mám asi 100 km a nemám auto…A musím a tom hodně pracovat a 100 km kvůly vojáčkům jet an kole nechci :D tamk bych byl mooc rád kdyby jste mi poradili z čeho yb se dali vyrobit…Z nějakýc věcí doma atd…Ale nic složitého typu cín atd…
Doplňuji:
Děkuji ale potřebuji 3D model

Nejlepší odpověď
tom004

Příště zvol vhodnější formu dotazu. Na příkazy tady moc lidí neslyší a navíc je to,mírně řečeno, neslušné někomu něco nařizovat.Nauč se pár „kouzelných slovíček“. Jinak, čtení otázek a odpovídání na ně je dobrovolné.

Další odpovědi
hanulka11

tak vystřihnout z kartonu a nabarvit

Drap

Téměř z čehokoli. Zapoj fantazii. Ze dřeva, z papíru, z textilu, sádry, různých hmot, plastu, slámy, z drátu......­.........a spousty dalších věcí.

Monča.R.E.T.

skus někde v časopisu nebo kde najít 3D vojáčka vystřihnout ho nalepit na čtvrtku a vystříhnout okolo nějak tak?Nebo si to myslel jinák?

venkovan

Vosk, modelína z mouky, vata a lepidlo, sádra, …
Nevím co děláš za projekt, ale protože nejsem detailista, klidně bych vojáčky udělal fiktivní. Třeba kdyby se hodily figurky z člověče nezlob se. nebo použil žaludy, burský přechy (neloupané apod.). A 3D model jde udělat i z kartonu.

Polaskova44

No, pokud umíte dělat v nějakém 3D programu, tak si vojáčka můžete vymodelovat a nechat někde vytisknout na 3D tiskárně. My takto našemu synovi nechávali tisknout takové 3D figurky. Konkrétně jsme je nechávali tisknout u https://www.shar­players.cz/za­kazkovy-3d-tisk/