Avatar uživatele
luci5

Jak si vyrobit…pomůcku?

Ahoj poradťe mi prosím, jak si mám doma udělat dildo nebo ještě líp vibrátor? Podmínky jsou abych si tím neublížila, aby nebyl moc široký, a aby nebyl zas tak moc těžký na výrobu(abych věci co potřebuji měla buďto doma a nebo lehce sehnala). Děkuji :)
Doplňuji:
ale ruka … já bych spíš chtěla věc ;). A pod zákonem nejsem :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: luci5

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Hykam, briketka10, anonym, Orange, KlárkaT, JájsemRaibek před 4055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak kutilové, teď se ukažte !
Doplňuji:
Tvým podmínkám vyhovuje tvoje ruka. Dokonce i obvod si můžeš měnit jako stíhačka šípovitost křídel.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Michale, masturbace s tím, zda je „pod zákonem“ nebo není, vůbec nesouvisí, tak tady nemystifikuj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Všimla sis někdy, jaké úžasné tvary může mít něco tak obyčejného jako zelenina a ovoce? Je libo banán nebo okurku? Před použitím samozřejmě omýt a kdybys to pak chtěla sníst, tak taky, na hygienu nezapomínej!
Nebo ještě lepší – sežeň si chlapa!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rád poradím!

Bohužel chybí fotodokumentace protikusu – prosím, doplň dotaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Třeba popros kamaráda a udělej mu sádrový odlitek ztopoženého penisu, který potom vyplníš silikonem, ovšem chtělo by to nějaký zdravotně nezávadný, případně používat s kondomem.

Nebylo by ale lepší si dildo nebo vibrátor zakoupit? Pokud se stydíš do prodejny, objednej si ho po netu, sexshopy zasílají zboží v diskrétním balení.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

máš doma řasenku ??
určitě jo tak šup na věc :o)
Doplňuji:
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/440xX/Oct2011/858882­.jpg?d41d

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Upni svíčku do vrtačky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

http://media.te­levize.cz/fil­m/6auelvhghz0k­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

To je zas otázka :)
Nejsem žena, ale poradím ti: kup si okurku, krátkou násadu na smeták, baterku či věci podobného tvaru.
Doplňuji:
jak říkám – nejsem žena !
.-)

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

máš v lednici okurku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Spíš je otázka, zda nejsi pod zákonem, abychom mohli odpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

No sakra, konečně mě nějaká otázka pobavila :D Většinou mě děsí gramatické chyby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Ježiši, to snad ne… Já bych si doma nic nevyráběla… Nic, co bych si měla strčit tam dolu! To si prostě pomůcku koupím a vím, že je to bezpečný a ještě je to příjemný.

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jeee, no to je snad jasny… to by mě osobně teda ani nenapadlo… já si všechno kupuju…

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele a jakou hračku máš nejraději? :)

Avatar uživatele
Lailinka

My jsme se teď zaměřili na tuhle sekci https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish. Nezkoušeli jste?

Avatar uživatele
Honzin8

A to teda děláš dobře. Vůbec nevím, že tohle někoho napadne…

Avatar uživatele
Lurenka

No jistě… Jako snad by si tam dolu žádná nedávala nic, co není ověřený, ne?

Avatar uživatele
VanesskaMala

Je to tak. Já ani nevím, že tohle vůbec někoho napadne. Je to fakt mimo…

Avatar uživatele
GabulkaA

No, já to jako vidím taky tak :-/ to by mě nikdy nenapadlo dělat něco takového doma a vymýšlet…

Avatar uživatele
cochee

Když jsem byl adolescent, tak mezi klukama chodily zvěsti o tom, že si to holky dělaly „tubou“ od březového šamponu – ale ani zaboha nemůžu na netu najít její obrázek. Nj, už je to roků ;) tuba byla odhadem cca 15 cm dlouhá, tloušťky cca penisu a oba konce byly tvořeny polokoulí, prostě nemělo to hrany. Barva tmavší odstín zelené. A mělo to takový malinký šroubovací špuntík, tuším tvaru květinky. Takže tuba vypadala bez toho špuntu jako tlustší párek, ale rovný, neprohnutý. Povrch ne drsný, ale taky ne dokonale hladký, takže asi tak akorát ;) nevybavuju si ale, že by dnes někde v obchodě byl k vidění jakýkoliv výrobek aspoň podobného tvaru – když teda nepočítám ty párky a salámy 🙂

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

I já mám s touhle už retrotubou zkušenost.Měla jen malou chybu a to troch ostrý šev,který jem eliminoval preservativem Primeros.
Na několika partnerkách tehdy hodně dávno vyzkoušeno a docela to splnilo očekávání:)))

před 2195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

JájsemRaibek,

svíčka se po chvíli zkřiví víš :-/

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

hlavně když se zahřeje,že…

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jo jo iceT 🙂

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nojo holky, tak proč ji nejdřív nezhasnete..

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já se vám divim..

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

protože ji ani nezapálím 🙂

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Elektrický kartáček na zuby by mohl vyhovět .

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Samozřejmě s patřičnou nástavbou .

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

a nebyl by lepší chlap?

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
honza19hk

vibrátor na beton by mohl stačit.

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

JájsemRaibek: no jo, jenže vony většinou nelověj – čekaj, až si pro ně přijde, víš? A tu dlouhou chvíli, než přijde, si holt musej nějak ukrátit ;{)>

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A tendle znáš?

Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší divný bzučivý zvuk vycházející právě z této ložnice. Otevře dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor.
Otřesena se zeptá: „Dítě, co to probůh děláš?“
„Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
Příští den uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází z dceřiny ložnice, ve které, když do ní vstoupí, najde dceru, jak vášnivě používá svůj vibrátor. Na jeho dotaz, co to dělá, dcera odpoví:
„Tati, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
O pár dní později: Matka se vrací z nákupů, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší bzučivý zvuk, který tentokrát vychází z obýváku. Vejde do něj a najde tam manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi, vibrátor je na gauči vedle něho a bzučí jako šílený.
Manželka se zeptá: „Co to tady ksakru vyvádíš?“
Manžel klidně odpoví: „Co by, dívám se se zeťákem na fotbal.“

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek