luci5

Jak si vyrobit…pomůcku?

Ahoj poradťe mi prosím, jak si mám doma udělat dildo nebo ještě líp vibrátor? Podmínky jsou abych si tím neublížila, aby nebyl moc široký, a aby nebyl zas tak moc těžký na výrobu(abych věci co potřebuji měla buďto doma a nebo lehce sehnala). Děkuji :)
Doplňuji:
ale ruka … já bych spíš chtěla věc ;). A pod zákonem nejsem :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak kutilové, teď se ukažte !
Doplňuji:
Tvým podmínkám vyhovuje tvoje ruka. Dokonce i obvod si můžeš měnit jako stíhačka šípovitost křídel.

Další odpovědi
quentos

Michale, masturbace s tím, zda je „pod zákonem“ nebo není, vůbec nesouvisí, tak tady nemystifikuj.

RyuzakiKate

Všimla sis někdy, jaké úžasné tvary může mít něco tak obyčejného jako zelenina a ovoce? Je libo banán nebo okurku? Před použitím samozřejmě omýt a kdybys to pak chtěla sníst, tak taky, na hygienu nezapomínej!
Nebo ještě lepší – sežeň si chlapa!

Rád poradím!

Bohužel chybí fotodokumentace protikusu – prosím, doplň dotaz.

Hykam

Třeba popros kamaráda a udělej mu sádrový odlitek ztopoženého penisu, který potom vyplníš silikonem, ovšem chtělo by to nějaký zdravotně nezávadný, případně používat s kondomem.

Nebylo by ale lepší si dildo nebo vibrátor zakoupit? Pokud se stydíš do prodejny, objednej si ho po netu, sexshopy zasílají zboží v diskrétním balení.

briketka10

máš doma řasenku ??
určitě jo tak šup na věc :o)
Doplňuji:
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/440xX/Oct2011/858882­.jpg?d41d

JájsemRaibek

Upni svíčku do vrtačky

bolak

http://media.te­levize.cz/fil­m/6auelvhghz0k­.jpg

david22

To je zas otázka :)
Nejsem žena, ale poradím ti: kup si okurku, krátkou násadu na smeták, baterku či věci podobného tvaru.
Doplňuji:
jak říkám – nejsem žena !
.-)

honza19hk

máš v lednici okurku?

Michal Kole

Spíš je otázka, zda nejsi pod zákonem, abychom mohli odpovědět.

Orange

No sakra, konečně mě nějaká otázka pobavila :D Většinou mě děsí gramatické chyby.

GabulkaA

Ježiši, to snad ne… Já bych si doma nic nevyráběla… Nic, co bych si měla strčit tam dolu! To si prostě pomůcku koupím a vím, že je to bezpečný a ještě je to příjemný.

SuzanKa

Jeee, no to je snad jasny… to by mě osobně teda ani nenapadlo… já si všechno kupuju…

Cizecek.M

Hele a jakou hračku máš nejraději? :)

Lailinka

My jsme se teď zaměřili na tuhle sekci https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish. Nezkoušeli jste?

Honzin8

A to teda děláš dobře. Vůbec nevím, že tohle někoho napadne…

Lurenka

No jistě… Jako snad by si tam dolu žádná nedávala nic, co není ověřený, ne?

VanesskaMala

Je to tak. Já ani nevím, že tohle vůbec někoho napadne. Je to fakt mimo…

GabulkaA

No, já to jako vidím taky tak :-/ to by mě nikdy nenapadlo dělat něco takového doma a vymýšlet…

cochee

Když jsem byl adolescent, tak mezi klukama chodily zvěsti o tom, že si to holky dělaly „tubou“ od březového šamponu – ale ani zaboha nemůžu na netu najít její obrázek. Nj, už je to roků ;) tuba byla odhadem cca 15 cm dlouhá, tloušťky cca penisu a oba konce byly tvořeny polokoulí, prostě nemělo to hrany. Barva tmavší odstín zelené. A mělo to takový malinký šroubovací špuntík, tuším tvaru květinky. Takže tuba vypadala bez toho špuntu jako tlustší párek, ale rovný, neprohnutý. Povrch ne drsný, ale taky ne dokonale hladký, takže asi tak akorát ;) nevybavuju si ale, že by dnes někde v obchodě byl k vidění jakýkoliv výrobek aspoň podobného tvaru – když teda nepočítám ty párky a salámy 🙂

Kajoch

I já mám s touhle už retrotubou zkušenost.Měla jen malou chybu a to troch ostrý šev,který jem eliminoval preservativem Primeros.
Na několika partnerkách tehdy hodně dávno vyzkoušeno a docela to splnilo očekávání:)))

briketka10

JájsemRaibek,

svíčka se po chvíli zkřiví víš :-/

iceT

hlavně když se zahřeje,že…

briketka10

jo jo iceT 🙂

bolak

nojo holky, tak proč ji nejdřív nezhasnete..

bolak

já se vám divim..

briketka10

protože ji ani nezapálím 🙂

mosoj

Elektrický kartáček na zuby by mohl vyhovět .

mosoj

Samozřejmě s patřičnou nástavbou .

JájsemRaibek

a nebyl by lepší chlap?

honza19hk

vibrátor na beton by mohl stačit.

quentos

JájsemRaibek: no jo, jenže vony většinou nelověj – čekaj, až si pro ně přijde, víš? A tu dlouhou chvíli, než přijde, si holt musej nějak ukrátit ;{)>

bolak

A tendle znáš?

Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší divný bzučivý zvuk vycházející právě z této ložnice. Otevře dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor.
Otřesena se zeptá: „Dítě, co to probůh děláš?“
„Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
Příští den uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází z dceřiny ložnice, ve které, když do ní vstoupí, najde dceru, jak vášnivě používá svůj vibrátor. Na jeho dotaz, co to dělá, dcera odpoví:
„Tati, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být.“
O pár dní později: Matka se vrací z nákupů, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší bzučivý zvuk, který tentokrát vychází z obýváku. Vejde do něj a najde tam manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi, vibrátor je na gauči vedle něho a bzučí jako šílený.
Manželka se zeptá: „Co to tady ksakru vyvádíš?“
Manžel klidně odpoví: „Co by, dívám se se zeťákem na fotbal.“