VSedláček

Jak si vymyslet přezdívku?

Potřeboval bych si vymyslet přezdívku, která by se hodila k mému jménu (Vojta Sedláček), jinak mám rád psy a hry. Prosím napište nějaký nápad.

Nejlepší odpověď
marci1

Sevoj. 🙂

Další odpovědi
luckykubrt

Co třeba VoSedlo?

Dochy

druhou Tvou otázku ruším…

quentos

Přezdívky se nevymýšlejí stylem „teď si vymyslím přezdívku“. Vznikají při nějaké jedinečné příležitosti. Počkejte si, až nastane.

klumprt

Kašli na to, Vojto. Já jsem nikdy žádnou pořádnou přezdívku (které bych si byl vědom) neměl a taky jsem se nakonec oženil i bez toho.

orestez

Phil Gamedog. Dog&Seat. Překlad není nutný. & je Vs.

ivzez

Přezdívku by si člověk neměl vymýšlet sám.
Většinou ji dostává od svého okolí podle svých
vlastností, schopností, zájmů…

quentos

orestez: & není vs. Znamená úplný opak (and x versus).