Jakub Borský

JAK SI VYMSLET PŘEZDÍVKU? Jmenuji se Jakub Borský a nevím předívku prosím pomožte mi jí vymyslet ;)

mám tady pár typů! máte něco lepšího? pište!! Pokud ne vyberte jaka se vám líbi nejvíce!!
Doplňuji:
chtěl bych vymyslet spíš přezdívku na sociální sítě,youtube… atd. .

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lota

James

Jinak mě prvně napadlo taky Jabor, zní to celkem dobře. Co z těch cizích mutací třeba Žak, Jakob, Jago, Jakab, Jakov…http://s­vatky.centrum­.cz/svatky/jmen­ne-svatky/jakub-206/

Další odpovědi
dnb

James

Přezdívky se ale nevymýšlí jen podle jména a příjmení, může do toho zasahovat i více kritérií, mezi něž patří např. záliby, životní styl, národnost, povaha, datum narození nebo nějaké mimořádné události v tvém životě (zejména při výběru přezdívky s číslem), tvoje postava, tvé oblíbené věci apod.

No a protože jsi nejmenoval ani jedno kritérium z výše uvedených, mohu navrhnout pouze sled přezdívek, které se dají vytvořit z tvého jména a příjmení.

Takže např.:
KubaB
Jakubor
JaBo
ubbo
kubbo
Bors

…prostě to chce mít jen představivost…

anonym

James

jjj123456789

James

jabor, to máš jako javor.

ananas9

James

capitr

JamesCZE

kubBo, kubBor

Funna

Taky mne první napadla přezdívka Jabor…Jamesů jsou plné nety…

anonym

Já bych ti doporučoval Timur, popřípadě Čuk nebo Geg. Zas*aná Amerika!

gecco

Počkej, až celou Evropu i Ameriku ´převálcuje´ Čína a Jakubové si budou dávat přezdívku: „YâGèBù“ a nebo – http://www.cinske-znaky.cz/cinske-jmeno-jakub-4549.html
😉

anonym

D:)

gecco

Anketa je nesmyslná – málo možností, nemáš tam možnost vlastního návrhu odpovídajícího…
Takže odpovím jen v Diskusi:

  • kde tu přezdívku chceš používat??? – pokud si představuješ, že tě spolužáci budou oslovovat „jamesiboco“, jsi – přinejmenším, divný
  • přezdívka má charakterizovat svého nositele, překlad křestního (apod.) vypadá divně
  • pokud chceš vytvořit přezdívku ze jména, vytvoř si něco jako akronym, takto ´zplacu´ mne napadl JáBRK

😉