Professional

Jak si vyměnit kartu opencard za lítačku? (celá otázka v popisu)

Jak si vyměnit opencard za lítačku, jestliže je má karta opencard platná ještě další rok ale její služby jsou od listopadu už zrušeny? Já tak ztrácím nárok na bezplatnou výměnu a musím si lítačku pořídit jako novou za obvyklou cenu. Výměna je totiž možná pouze v období 2 měsíců před koncem. Zdá se mi to celkem vychcané už jen proto, že o těchto změnách jsme nebyli PIDem informováni předem.

Odpovědi
Edison

Asi bych se obrátil přímo na podporu lítačky. On-line, telefonicky, nebo klidně i v kterémkoli okýnku.

Dochy

https://www.pi­dlitacka.cz/faq/li­tacka

„Kdy musím vyměnit Opencard za Lítačku a jak udělat aby to bylo zdarma?
Od 1.září 2018 je výměna platné karty Opencard všemi způsoby zdarma.“

Pomůže tohle?