beer

Jak si vyložit oznámení „Zbóchal jsem gyršle hned po tym 2 zbabělce.Teď čekám,co z teho bude..“ ?

Zaslechnuto na parkovišti v Brně.. ))

Nejlepší odpověď
www

Jde o hantec, přeložím:
Snědl jsem třešně a hned po nich vypil 2 nealkoholická piva. Teď čekám jaké z toho budou zdravotní problémy 😁

Další odpovědi
anonym

„2 zbabělce“ – nevím…
Ale první část věty – „Pojedl jsem třešní, hned poté …“.
„Teď čekám…“ – no, nezdá se mi to „teď“, očekával bych „včil“ – každopádně čeká na výsledek střetnutí třešní se zbabělcama.
😁