Školníšprtka

Jak si vylepšit známky?

Děkuji moc za rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Více se učit a studovat průběžně.

Další odpovědi
Kelt

Jednáním a činností, které povedou k výsledku. Učit se, studovat, počítat, být aktivní, shánět informace. Dej si to jako cíl číslo jedna a vše ostatní nech stranou. To ale neznamená, že nebudeš doma pomáhat, když tě požádají.

annas

Psala jste, že se nudíte. Doporučila jsem vám opakování látky kvůli přijímacím zkouškám.

To platí nejen kvůli nim. Místo nudy si vezměte učebnici, procvičte si všechna cvičení, případně testy, na něž jsem vám vložila odkazy.

Vy znáte sama sebe, víte, který způsob učení vám vyhovuje. Psaná forma – písemné úkoly, nahlas si přečíst i článek, kapitolu a nahlas převyprávět. Rozšiřujete si slovní zásobu. Je vhodné mluvené napsat na papír, zkontrolovat pravopis, přečíst si, zda neopakujete slova atd.

To všechno vám může prospět, určitě zapomenete na nudu.

aliendrone

Tak pokud by učitelem byl Kepler, stačil by ti (s ůtrochou vstřícnosti") samotný fakt, že jsi holka. Pokud zjentek, tak bys musela být navíc BOHATÁ, ale kvůli jeho jedné dnešní odpovědi jsem v tomto případě poněkud ZTRATIL jistotu, ;) :D :D

Mc Merkurion

… jak prý říkal Lenin: učit se, učit se, učit se …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.