fyziq

Jak si vylepšit vzhled?

Nejlepší odpověď
zjentek

vzhled čeho? Sebe? Jestli jo,tak upraveností. Myslím sebe a svého oděvu. A hlavně oděvu, protože v dnešní šaškovské době už by měli opravdu muži začít přemejšlet o své decentnosti (ženy taky, ale ty jsi snad ten fyziq).
A taky se mi zdá, že tetováním a plastickými chir.zákroky se ta šaškovská doba hodně prohlubuje, když se do ní vkomponují čínské hadry(oděv) od vietnamce

Další odpovědi
Drap

Nech to tak jak to je. Každé vylepšení celkový obraz ještě zhorší.