misus

Jak si vylepšit imič?

budou vánoce, nový rok a tak chci po svátkách do školy přijit trochu jíná, poradte?

Nejlepší odpověď
www

Cosi lze zlepšit novým účesem, oblečením, šperkem, doplňkem atd.
Mimo toho ale záleží hlavně na chování, vystupování, projevu ap., je to jakýsi celkový obraz člověka.
Těžká odpověď, pokud tě neznáme. 😉

Další odpovědi
LaDy MuSiC

Změna účesu, jiné oblečení, jiný styl. Například pokud si nenosila moc šperků, tak můžeš začít. Nebo odznaky na tašce pokud si neměla atd. Nebo ulítlé účesy apod.

SonsyMite

Nový učes ze salonu je vždy cool