Kelt

Jak si vyhledám termín rezervace na kontrolu?

Tak jsem se stačil zaregistrovat na kontrolu na Kovid přes internet. Vše jsem vyplnil, mám zítra termín, ale nevím přesnou hodinu. Bohužel mail jsem nenašel, kde mne na ten termín upozorňují a také na dobu odběru se už nemohu podívat, protože už je vše objednané. Volat tam dnes nemohu. Tak koukám na doručené maily, ale žádný odesílatel nepřipadá do úvahy. Měl jsem dost hektický týden, takže detaily mi dojdou později. Maximálně budu čekat v nemocnici 2 hodiny. Nebo mi někdo poradí? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Zajdi tam hned ráno, ale vezmi si do tašky jídlo na celý den. Určitě to vyjde

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.