Jak si vydělat při studiu?

Chtěl bych se zeptat jestli by někdo neporadil jak si vydělat pár set za měsíc? Nějaká brigáda, pěstování zeleniny, koupit les, rybník- na to ale nemám. Prostě něco pro začátek. Doma se docela nudím a nechce se mi trávit hodiny s kamarády nebo na PC, radši bych si něco vydělal, ale nevím jak.

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Zrovna na tom PC byste si vydělal – pokud to samozřejmě umíte. Dělejte lidem stránky nebo pro firmy, cokoliv. Blogger třeba.
Nebo do Německa makat, ale to nevim jestli byste zvládl kvůli studiu.
Třeba něco vyrábět (ze dřeva, z čehokoliv) a prodávat.

Je toho hodně – člověk nesmí být holt línej a musí být KREATIVNÍ!

Další odpovědi
Lamalam

Já jsem si během studia slušně finančně pomáhala psaním překladů.

Emefej

Já jsem doučoval.