mikee.nikee

Jak si vydělat přestože mi ještě nebylo ani 15 let ?

*Už sbírám míčky na tenise a přemýšlím o nahrávání videí na youtube. Máte další nápady jak si přivydělat ? (Kromě příspěvků od rodičů apod.) :)
Doplňuji:
Chci rady a nápady a ne poučování.

Odpovědi
SengSS

Huxa ukaž jaké videa si myslel hoď je do příspěvku jako odkaz 😉 …

huxa

Na youtube se vykašli, jestliže nemáš vážně dobrý nápad (já ho měl, díky třem videím mám speněžnění a pár dollarů na kontě).
Radši si založ web, také ale musíš mít dobrý nápad.

opportunity

Můžeš jít hrát do televize komparz k dětským pořadům nebo třeba i do filmu (to jsou ti, co sedí ve studiu jako obecenstvo třeba), případně do reklamy. Najdi si na netu nějaké agentury, u kterých se můžeš zaregistrovat (jen bezplatně!!!) nebo přímo v ČT.

mujsoubor.cz

Tak možností je dost, ale záleží kolik peněz chceš/potřebuješ ( je mi jasné, že čím více tím lépe) a jak si ceníš svůj čas. Klasickou brigádu nikde nedostaneš, ale můžeš vypomáhat sousedům (venčení psa, pomoc s úklidem, nákupy,…), sběr a následný prodej věcí (sběr papíru, žaludů, bylinek, jablek, odpadu, lahví,..), ale nejjednodušší cesta je obvykle přes rodiče :)

Zdroj: http://flek.cz/clan­ky/hledam-brigadu/brigada-do-15-let