adam 747

Jak si vydělat peníze na internetu?

Dobrý den, nevíte jak si vydělat peníze na internetu? jako na nějakých webových stránkách atd. (prosím něco co fakt funguje)

Odpovědi
df

Myslím, že tady moc nepochodíš. Dnes by chtěl každý NEDĚLAT A VYDĚLAT. To je jak hledat ten kraj, kde pečení holuby padají přímo do úst.

Jestli chceš vydělat, tak se nauč něco dělat a poskytovat službu lidem, nebo se nauč levně koupit, draze prodat. Je to docela jednoduchý, viď.

Anebo se odstěhuj do Německé spolkové republiky, vyřiď si sociální dávky. V roce 2016 byly ve výši 420 eur/osoba + ti zaplatí nájem. Ceny jsou tam v průměru jako u nás a jídlo ještě kvalitnější a když si k tomu najdeš brigádu na 1 hod denně, tak si vyděláš dalších 400 eur a to už máš 20 litrů na měsíc a to určitě neprožereš

Nassin

Dá se vydělat tím, že si koupíš doménu s webhostingem, pořídíš si redakční systém a vněm si zřídíš stránky. Pokud budou o něčem, tedy budeš mít návštěvnost, můžeš si založit reklamu a pokud se najde někdo, kdo klikne na nějakou reklamu, získáváš provize a po dosažení určité částky ti peníze zašlou na účet.

anonym

Stejně tak, jako můžeš vydělat se sekačkou – prodat ji. Pracovat se dá jakkoli, kdekoli. Může to být tvrdá práce, může to být lenivá práce. Ale šance, že svou kariéru začneš někde v koutech internetu bez jakýchkoli známosti, bez zázemí a bez peněz, je opravdu nulová. Jako programátor si po 15 letech v oboru opravdu mohu dovolit pracovat vyloženě z domu, ale to díky zakázkám, které jsem v minulosti nabral … Když jsi i tak líný, abys alespoň o problematice něco načetl a ani informaci o možných pracích online nesháníš jinak, než se optat na fóru, pak jsi bez šance … Je k tomu totiž potřeba také mentalita, kdy dotáhneš věci do konce a dokážeš bez jediného řízení sám od sebe u PC strávit potřebný čas a zařídit potřebné věci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Matesax, to je jednorázové prodat sekačku, ale co potom?

anonym

/s