Avatar uživatele
Gott

Jak si vydělat měsíčně alespoň 12000,– Kč ?

Zajímalo by mě jestli někdo nezná legální způsob, jak si měsíčně vydělat s co nejmenším úsilím a náklady alespoň 12000,–Kč. Nejlépe něco online..
Doplňuji:
Já právě makám a jako koníček se zajímám o programování webu apod., určitě bych uměl rozjet nějaký eshop,ale nevím zda má cenu to zkoušet. Nemám žádné úspory a z oddřené výplaty žiju jen z měsíce na měsíc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Gott

Zajímavá 0 před 4739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
irij

Bohužel ti nikdo nedá nic zadarmo. Bez práce a úsilí to nepůjde.
Tyhle otázky mne vždy udivují. Prostě makej!!!Využij to co umíš, čím více toho umíš, tím máš více možností. Hlavně si to nestav tak, že to chceš co s nejmenším úsilím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jestli umíš HTML,CSS,PHP a MySQL, tak začni tvořit eshopy a weby. Jsou to kvalitní znalosti, které se dají využít. Stránku potřebuje dneska skoro každý. S malou investicí můžeš rozjet vlastní obchod. Hlavně dělej sám na sebe, prodávej to, co umíš, nesnaž se získat peníze nějakou dřinou prostřednictvím zaměstnavatele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tlaky

Zkus se dát na politiku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak nabídni někde ,že uděláš webové stránky pro soukromníky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

sdělte co si představujete pod pojmem
„nejmenším úsilím“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
čárlí

Pokud máš dostatečně vysoké znalosti, jsi schopen se stále učit, jsi kreativní a máš nápady tak by to pro tebe neměl být problém.
Pokud nemáš výše vyjmenované a chceš s co nejmenším úsilím a levně vydělávat tak si uvědom, (pokud vás takových bude víc, což je pravděpodobné), že těch 12000 bude mít pak takovou hodnotu, že si za to koupíš akorát máslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Krást,dělat podvody nebo jít do politiky,tam je obojí legální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Bez práce nejsou koláče a v této uspěchané době to platí dvojnásob ne-li více.

Takové peníze se dají vydělat v MLM, ale velmi záleží, co je to za firmu a jaký má produkt. Také to nebude hned a nic není zadarmo. Učit se , učit se, učit se! To by bylo na dlouhé psaní…
Můžete mne kontaktovat. Ráda Vás seznámím s českou firmou, která se stále rozvíjí a nabízí jedinečné produkty.
Spojení ZDRAVÍ A PENÍZE.

A tvorbu web. stránek uvítáme 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání