Gott

Jak si vydělat měsíčně alespoň 12000,– Kč ?

Zajímalo by mě jestli někdo nezná legální způsob, jak si měsíčně vydělat s co nejmenším úsilím a náklady alespoň 12000,–Kč. Nejlépe něco online..
Doplňuji:
Já právě makám a jako koníček se zajímám o programování webu apod., určitě bych uměl rozjet nějaký eshop,ale nevím zda má cenu to zkoušet. Nemám žádné úspory a z oddřené výplaty žiju jen z měsíce na měsíc.

Nejlepší odpověď
irij

Bohužel ti nikdo nedá nic zadarmo. Bez práce a úsilí to nepůjde.
Tyhle otázky mne vždy udivují. Prostě makej!!!Využij to co umíš, čím více toho umíš, tím máš více možností. Hlavně si to nestav tak, že to chceš co s nejmenším úsilím.

Další odpovědi
Hlada

Jestli umíš HTML,CSS,PHP a MySQL, tak začni tvořit eshopy a weby. Jsou to kvalitní znalosti, které se dají využít. Stránku potřebuje dneska skoro každý. S malou investicí můžeš rozjet vlastní obchod. Hlavně dělej sám na sebe, prodávej to, co umíš, nesnaž se získat peníze nějakou dřinou prostřednictvím zaměstnavatele.

Tlaky

Zkus se dát na politiku!

hanulka11

tak nabídni někde ,že uděláš webové stránky pro soukromníky

cukrar

sdělte co si představujete pod pojmem
„nejmenším úsilím“

čárlí

Pokud máš dostatečně vysoké znalosti, jsi schopen se stále učit, jsi kreativní a máš nápady tak by to pro tebe neměl být problém.
Pokud nemáš výše vyjmenované a chceš s co nejmenším úsilím a levně vydělávat tak si uvědom, (pokud vás takových bude víc, což je pravděpodobné), že těch 12000 bude mít pak takovou hodnotu, že si za to koupíš akorát máslo.

franku

Krást,dělat podvody nebo jít do politiky,tam je obojí legální.

MacaM

Bez práce nejsou koláče a v této uspěchané době to platí dvojnásob ne-li více.

Takové peníze se dají vydělat v MLM, ale velmi záleží, co je to za firmu a jaký má produkt. Také to nebude hned a nic není zadarmo. Učit se , učit se, učit se! To by bylo na dlouhé psaní…
Můžete mne kontaktovat. Ráda Vás seznámím s českou firmou, která se stále rozvíjí a nabízí jedinečné produkty.
Spojení ZDRAVÍ A PENÍZE.

A tvorbu web. stránek uvítáme 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou