tencosepta

Jak si vydělat 600 Kč do konce Července?

Nutně to potřebuji pro svoji potřebu, no a v Srpnu už bude pozdě. Neznáte nějaký způsob jak si rychle (kromě šlapání) vydělat? Bydlím v Moravskoslezském kraji a práce do 18-ti tu moc není. Nejsem zdravotně postižený a plně funkční, takže zastanu každou rozumnou práci.

Odpovědi
Alesh

doplňovat zboží v supermarketu, tu 50 na hod. ti snad dají za jednu 12hod. směnu to máš v kapse

huxa

Jestli doopravdy nejsi nějaký retardovaný, 600Kč seženeš klidně do dne-dvou. Jen by to chtělo se trošku snažit a ptát se na práci na správném místě, ne na anonymním webu.