Chessy

Jak si vyčistit hlavu

Zdravím, začal jsem se poprvé v životě věnovat hudbě a to mi nějak narušilo mé obvyklé myšlení. Vždy jsem prožíval pouze a jen přítomnost nijak jsem neřešil co se stane v budoucnu ale momentálně nedokážu myslet na nic jinýho než budoucnost…tím myslím že by jsem si rád splnil v budoucnu sen který je ale dle mého „nesplnitelný ale zároveň i splnitelný“ neustále otom uvažuji a zároveň mě to tíží a to je ten problém. Nedokážu se soustředit na nic jiného a to ani ve škole, při některých hodinách jsem schopný poslouchat hudbu (Ano, jsem rebel! Nikdo jiný to nedělá) mého ideálu a přemýšlet nad tím což dělám i velkou většinu času i doma. Proto bych se těch myšlenek rád zbavil a „žil zase přítomností“.

Odpovědi
anonym

Hudba je součást života,moc si to bereš,musíš si sám uvědomit,že je ještě okolo
plno jiných starostí a povinností a ten život si nějak rozkreslit a jít v něm s rozumem.

Kelt

Když na něco myslíš, tak tě to provází pořád. Zaměřuješ se na hudbu, nějak tě to ovlivnilo a na nic jiného nemyslíš. Věnuj se nějaké jiné činnosti, sportu, četbě, ale to neznamená, abys hudbu zavrhnul. Nebo si poslechni jiný žánr. Nebo se zaměř na svůj sen, představ si, že ho dosahuješ a co musíš udělat, abys ho dosáhl.