dust8

Jak si vybudovat bowlingovou lajnu za barákem?

Odpovědi
Kepler

Myslím, že jednodušší by bylo vybudovat si hřišťátko na petang. Bowlingová dráha vyžaduje absolutní přesnost a nivelaci, betonovými základy počínaje. Dost drahá záležitost. Ono udělat i kvalitní kulečník není taky levné. Pokud trváš na kuželkách, zvol tzv. ruské kuželky s koulí na řetězu.

Kelt

Nechat si to udělat od příslušné firmy. Zaplatíš a budeš mít.