kurec

jak si vlastnoručně udělat ředidlo

Jde to vůbec nějak udělat myslíte že voda s octem by mohla by to vono ?
protože ředidlo je hodně drahé a já ho používám fakt hodně takže kupováním se mi to nevyplatí

Nejlepší odpověď
mosoj

Voda s octem je tak na houby s octem!

Používej akrylové barvy, ty se ředí vodou.

Další odpovědi
cochee

I voda je ředidlo.

Co chceš ředit?

Emefej

Záleží na tom, co chceš ředit, výborným ředidlem ohromné řady látek je třeba voda.

Lamalam

Pokud nenapíšeš, co chceš ředit, tak nikdo nemůže dát správnou odpověď.

Hamon

Drahé? Je to otázka desetikorun za pixlu…

klob1

Tak nad tím jsme nepřemýšleli. Ale pokud jste někde blízko Rychnova nad Kněžnou, tak je možnost kupovat přímo od výrobce i za tu cenu s velkoobchodní slevou. Tak to děláme i my. A není potřeba na to Žuvnostenské oprávnění. Také nás štvali ceny a hled? Dá se za rozumné ceny získlat i kvalitní ředidlo. Proč kvalitní? Protože se stává, že někteří výrobci nebo prodejci, dokáží prodávat i nekvalitní ředidlo. Také jsme nalítli na ceně. A barvu jsme mohli pak akorát díky tomu vyhodit. Teď už se nám to nestalo. Máme svého dodavatele právě a má všechny druhy ředidel ne jen tři základní, ale kompletní rozsah všech ředidel, na které člověk může narazit.

Sice se ti neopovědělo na tvůj dotaz, jak vyrobit ředidlo, ale jedno je jisté. Doma by ti to přišlo o mnoho peněz více, že se to nevyplatí. I kdyby bylo zařízení na to.Protože cena na obchodech je drahá to ano, ale u tohoto výrobce, co má na to i certifikát, tak je to opravdu za hubičku.

Pokud jste z toho okolí, tak není problém. jinak na velkou zdálenost je spíš nákladná doprava.