ZuzuBubu

Jak si vést deník a jak u toho vydržet?

Nikdy nevydržim u psaní deníku.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nevydržíš, tak ho ani nepiš. Deník má smysl, pokud ho píšeš každý den.

Další odpovědi
ivzez

Dnes máš spoustu možností a forem, jak si deník vést.
Pokud tě nebaví psaní ručně, můžeš si jej vést na PC/NB,
namluvit, nahrát krátká videa, …

Ale mám pocit, že ti o vedení deníku až tak moc nejde, jinak bys
podle mne u psaní vydržela. Nejde ti spíš o to se nějak odlišit?

Šidlo

ak ho doslova nepotrebujete pre záchranu príčetnosti, kašlite na to

ak nevydržíte pri ničom dlhodobo, je na čase sa naučiť zodpovednosti a systematickej práci…a písať si denník (dobre schovaný) je ideálny štart

predpokladám, že máte 10–20 rokov