Mucillinka

Jak si v této době vydělat?

Jak má člověk v této době legálně přijít k výdělku, když nikde neberou a většina pracovních míst je obsazených?Máte vyzkoušené nějaké domácí práce?

Nejlepší odpověď
nanule

marně hledám slušně placenou domácí práci. Zajímavý přivydělek vidím leda v placených dotazníkách http://penize­pointernetu.web­node.cz

Další odpovědi
ReHu

Mám dojem, že domácí práce asi nejsou zlatým dolem.
Proč pouze domácí práce? Mimo doma vydělávat se nemůže?

kenpa

jestli na to máš žaludek a nervy (a pár peněz do začátku), zkus se naučit obchodovat na burze

Jose1f

Záleží na tom, co umíš, čím bys mohla být užitečná ostatním. Rozumíš podvojnému nebo jednoduchému účetnictví? Účetní jsou stále potřeba. Máš ráda zvířata a rozumíš jim? Dej si inzerát (např. v samoobsluze): „Pohlídám Vašeho pejska.“ Výhledově můžeš založit psí hotel pro bohaté. Při rozhodování, zda máš nějakou práci přijmout, nebo ne, zvažuj kolik musíš vydělat měsíčně čistého, abys z výdělku uhradila všechny náklady na bydlení, jídlo, dopravu, zdraví atd. a ještě jsi mohla měsíčně malou částku spořit. Hledej sama a využij pomoci pracovního úřadu. Jestli takovou práci nenajdeš, hledej pomoc na sociálce. Domácí práce jsou většinou podvod.
Dnes je nejvíc ceněn ten, kdo umí prodávat. Nemusí to být jen hrnce, ale třeba stavební spoření, přechod na jiného dodavatele energie, nabídka plastových oken apod.
Další možnosti si vymysli sama a každou z nich zvaž a prověř.

Comanch

Příležitostí je spousta. Současná doba je na vydělávání peněz lepší, než kdy předtím. Za socialismu jsi neměla vůbec šanci přijít k dobrým penězům. V současném kapitalismu však platí jeden přírodní zákon: „Silnější vítězí“ Takové ty práce na internetu z domova právě nabízejí ty „silnější“ a dobře na tom vydělávají. Jedinná útěcha je ta, že máš stejnou šanci se dostat nahoru jako měli kdysi oni.