Nenaplněný

Jak si v Neru seřadit písničky připravené na vypálení podle svého pořadí ?

Chtěl bych si v Neru vypálit cd s písničkami, které mám stažené z různých zdrojů. Vše mám v Mp3. Chtěl bych si je seřadit podle své představy. Nero si písničky seřadí a vypálí vždy podle sebe. Dá se pořadím písniček hýbat, tak aby byly po výpálení za sebou podle mého požadavku ? Díky za rady

Nejlepší odpověď
Hykam

Přejmenujte je a před každou pisničku přidejte číslo. Seřadí se dle číslování.

001 aaaaa
002 bbbbb
003 ccccc

011 jjjj
012 kkkk
atd

Ty nuly před nižšímy čísly musí být kvuli správnému řazení. Jejich počet zívisí na počtu písniček. Pokud by byl počet písní menší než 100 stačí dvoumístné číslo, naopak pokud jich je více než 1000musí se ssamozřejmě další přidat.