Avatar uživatele
HelpMine

Jak si užíváte víkendu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, hanny 2, anonym, Kohut57 před 4413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Tak zatím mě „děsně“ bolí všechny údy (z divokého tance). Ale jelikož jsem nezmar a sluníčko už mě pěkně zašimralo v nose, nespím, jak by bylo záhodno, ale straším už skoro hodinu. Jó, škoda každé pěkné chvíle krásného dne. Asi vyrazíme na výlet.
Krásné sobotní, jarní ráno všem! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Plánů bylo plno, ale včerejší 39,4 st.C u dvouleté dcery vše zhatilo. Teď ji chovám, kouká na vlka a zajíce v jedné části obrazovky a v druhé polovině mám odpovědi 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pro mě není rozdíl víkend aj.Já mám každý den neděli!…"D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Včera společenský tanec, dnes relaxace v přírodě a v neděli instalace výstavy obrazů v divadle. To VŠE s manželkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Vyrážím s dětmi na výlet, takže se tu mějte, já už tu vlastně skoro nejsem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zatím to jde a plány vychází: Probudila jsem se a dokonce i vstala.
Chystám se dnes na okna a potom si dám kávu na zahradě. Je tam božsky. Celý den mám v plánu mírně pracovat a hodně relaxovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Dobré ráno!Budu nakupovat,vařit,u­klízet,umývat okna atd.......ach jo!Taky hlídat 1,5 ročního vnoučka,ale to je sluníčko, ale taky pěknej rošťák!Asi večer padnu,tak si to užívejte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

hrozne:( jsem nemocná:(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Pracovně doma a na zahrádce,odpolední grilování s dětma a vnoučatama.Přeji krásný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No,sobota je pasé,proto že jsem po noční směně a tak budu odpočívat v pozici ležícího střelce a zítra pravděpodobně navštívim svoje vnoučátka,pokud se již dnes večer nenalifrují k nám a tak budu mít o zábavu postaráno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek