HelpMine

Jak si užíváte víkendu?

Nejlepší odpověď
Damiana

Tak zatím mě „děsně“ bolí všechny údy (z divokého tance). Ale jelikož jsem nezmar a sluníčko už mě pěkně zašimralo v nose, nespím, jak by bylo záhodno, ale straším už skoro hodinu. Jó, škoda každé pěkné chvíle krásného dne. Asi vyrazíme na výlet.
Krásné sobotní, jarní ráno všem! 🙂

Další odpovědi
Deli

Plánů bylo plno, ale včerejší 39,4 st.C u dvouleté dcery vše zhatilo. Teď ji chovám, kouká na vlka a zajíce v jedné části obrazovky a v druhé polovině mám odpovědi 🙂

anonym

Pro mě není rozdíl víkend aj.Já mám každý den neděli!…"D

Kohut57

Včera společenský tanec, dnes relaxace v přírodě a v neděli instalace výstavy obrazů v divadle. To VŠE s manželkou.

kapka

Vyrážím s dětmi na výlet, takže se tu mějte, já už tu vlastně skoro nejsem. 🙂

anonym

Zatím to jde a plány vychází: Probudila jsem se a dokonce i vstala.
Chystám se dnes na okna a potom si dám kávu na zahradě. Je tam božsky. Celý den mám v plánu mírně pracovat a hodně relaxovat.

hanny 2

Dobré ráno!Budu nakupovat,vařit,u­klízet,umývat okna atd.......ach jo!Taky hlídat 1,5 ročního vnoučka,ale to je sluníčko, ale taky pěknej rošťák!Asi večer padnu,tak si to užívejte!

hrozne:( jsem nemocná:(

veruska

Pracovně doma a na zahrádce,odpolední grilování s dětma a vnoučatama.Přeji krásný den.

anonym

No,sobota je pasé,proto že jsem po noční směně a tak budu odpočívat v pozici ležícího střelce a zítra pravděpodobně navštívim svoje vnoučátka,pokud se již dnes večer nenalifrují k nám a tak budu mít o zábavu postaráno.