mosoj

Jak si užíváte Vánoc ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/576382/Des­ktopclipboard_fil­teredpmp.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Díky. Tobě i všem ostatním, hlavně těm, kteří se tady chovají slušně a férově přeji pohodové vánoce.

Další odpovědi
ModráHouska

Já si Vánoce neužívám tak jako, když jsem byla malá a celkem mě to mrzí. Vůbec mi nepřijde, že zítra budou Vánoce. Dříve jsem odpočítávala měsíce, dny, hodiny a teď nic. Hodl už není ta správná atmosféra, ale stejně se naně strašně těším:) Štastné a veselé i tobě.

dědapetr

Jde to jen v možnostech zdravotního stavu.Příjemné a klidné svátky všem.

quentos

zatím nijak, začínají až zítra – ale i předvánoční dobu si užívám plnými doušky, balím dárečky a tak, mezitím mastím scrabble, pohoda… ;{)>
Doplňuji:
dík a Tobě taky ;{)>

Damiana

Díky za optání – ve víru tance! Už od včerejška jsem skoro neslezla z parketu.
Krásná (šumavská?) příroda, hezké přání. Pěkné svátky tobě i všem zde.:-)

Jikra

Já jo, i když už jsem „starej kus“ tak V(v)ánoce miluju. Lidičky, užívejte si je, vždyť je to nááádhera.

vlk samotař

Děkuju za optání dobře doufám,že ostatní také

anonym

upřímně zatim je to v háji :D dnes jsme v 8 jeli na chalupu, dálnice skoro nebyla vidět! A autobusy nás předjížděli, tak nám ohazovali skla, jak blázen, v některých úsecích jsme jeli doslova jen 30 km/h! A na chalupě mě čekalo ještě jedno překvapení, když mi praskly obroučky brýlí a ted je nemám jak spravit a bez nich nevidím :(
Tak snad alespon zítra to bude fajn, jinak přeji veselé vánoce všem těm dobrým lidem kolem taktéž :)

manon

Moc hezké :)

manon

A hezké Vánoce, mosoji a v novém roce ať zdraví slouží a život je veselý :)

mosoj

Damiana : Ano, šumavská realita ale týden stará !!!!

Damiana

Fakt krása! Zažili jsme to tam (Klenčí, Díly) takhle zasněžené asi před pěti lety – ale v únoru.

annas

Krásná fotografie.

Děkuji za přání. Rovněž se připojuji.