FlAsh_7

Jak si užívat spánek?

Odpovědi
Drap

Pěkně se vyspat do růžova.

Rokio

Kup si kvalitní matraci, spi v dobře větrané místnosti, kde je teplota 18 stupňů Celsia (nebo taková, kterou preferuješ), v ložnici nesmí být květiny a snaž se, abys neonemocněl nespavostí. Pokud jsi insomniak, navštiv lékaře.

Edison

Hloupá otázka. SPÁT!!!

Kelt

Představ si, že to máš jako pracovní činnost a musíš odvést co nejlepší výkon za určitý čas. Když to nesplníš, tak ti strhnou prémie, tedy odevzdáš někam své peníze. Kdyby to bylo několik set korun za hodinu, do by bylo zajímavé.

anonym

v tichu a tmě.