Avatar uživatele
briketka10

Jak si upravujete nehty ?

chodíte na manikůru, pedikůru, nebo si je sami stříháte pilujete, anebo okusujete, odloubáváte..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, fablen, Drap, zzzzz před 4531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Chodím pravidelně jak na manikůru tak na pedikůru.Sama bych si nehty neostříhala nevím jak by dopadla pravá ruka o noháh nemluvě. :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Manikura i pedikura.
Na rukou mi vydrží pěkné nehty několik týdnů s minimální údržbou. Pouze občas zapiluju a olejíkem ošetřuji okolí nehtů.
Na nohou je mám trochu problematické, pedikérka je lepší volba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Zaštipuju kleštičkama a piluju. A někdy taky zaštipuju zubama, až není co zaštipovat. Pročež lakuju, jakmile jen trošku odrostou – nalakovaný se tak nelámou a nemám tendence je zarovnávat zubama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Stříhám,když najdu pilník, tak i pilníkem:o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Nehty si piluju doma sama, delší, kulaté, nechci umělé nehty, protože moje jsou pevné dost. Jelikož nemám nervy na denní přelakovávání barevným lakem, tak si je co tři dny lakuju bezbarvým, chytnou takový pěkný lesk a vypadají hned zdravěji. Manikůru nepotřebuji.. A u nehtů na nohách je to obdobné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Na manikůru nachodím, nikdy jsem ani nebyla. Nehty si upravuji sama. Lakuji, zdobím,… Baví mě to :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Já si nehty upravuju doma sama. Nechtělo by se mi někam jezdit a tam hodinu sedět a čekat, než mi nehty udělají. Používám klasické laky na nehty https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ , kterými si nehty lakuju. Je to daleko hezčí, než když má někdo umělý nehty.

před 1806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek