briketka10

Jak si upravujete nehty ?

chodíte na manikůru, pedikůru, nebo si je sami stříháte pilujete, anebo okusujete, odloubáváte..

Nejlepší odpověď
aramah

Chodím pravidelně jak na manikůru tak na pedikůru.Sama bych si nehty neostříhala nevím jak by dopadla pravá ruka o noháh nemluvě. :D

Další odpovědi
terry

Manikura i pedikura.
Na rukou mi vydrží pěkné nehty několik týdnů s minimální údržbou. Pouze občas zapiluju a olejíkem ošetřuji okolí nehtů.
Na nohou je mám trochu problematické, pedikérka je lepší volba.

Terryle

Zaštipuju kleštičkama a piluju. A někdy taky zaštipuju zubama, až není co zaštipovat. Pročež lakuju, jakmile jen trošku odrostou – nalakovaný se tak nelámou a nemám tendence je zarovnávat zubama.

Tíšek99

Stříhám,když najdu pilník, tak i pilníkem:o)

WeeBear

Nehty si piluju doma sama, delší, kulaté, nechci umělé nehty, protože moje jsou pevné dost. Jelikož nemám nervy na denní přelakovávání barevným lakem, tak si je co tři dny lakuju bezbarvým, chytnou takový pěkný lesk a vypadají hned zdravěji. Manikůru nepotřebuji.. A u nehtů na nohách je to obdobné. 🙂

Bublinnka

Na manikůru nachodím, nikdy jsem ani nebyla. Nehty si upravuji sama. Lakuji, zdobím,… Baví mě to :)

tyna.ryglova

Já si nehty upravuju doma sama. Nechtělo by se mi někam jezdit a tam hodinu sedět a čekat, než mi nehty udělají. Používám klasické laky na nehty https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ , kterými si nehty lakuju. Je to daleko hezčí, než když má někdo umělý nehty.