Bandit_CZ

jak si udržím vztah s holkou

prosim poradte mi mam holku asi 3 mesice a za tu dobu si na me udela cas jen 2×. nevim jestli by ji slo nejak presvedcit aby si name udelala vice casu a nebo to takhle proste ma byt… a jen doufam ze se nakonec na me nevykasle uz jsem opravdu bezradny
Doplňuji:
diy moc vse beru ma vedomi… jinak moc volneho casu nema a bydli asi 12 km ode me.

Nejlepší odpověď
roxy52

A jak víš,že tu holku máš ? Pokud na tebe má čas dvakrát za tři měsíce,tak tam se o žádném vztahu nedá ani mluvit.Až si najdeš holku,která tě bude mít ráda,tak bude chtít naopak být s tebou každou volnou chvilku.Ale na tuhle se vykašli.

Další odpovědi
venkovan

To se špatně řeší na dálku i na blízko. Ale nelamto přes koleno – takové situace jsme si prožil skoro každý. A patří to k životu.
Otázkou je, proč si ten čas neudělala. Má hodně aktivit a nemá moc volného času nebo pro jiné důvody. To je třeba zvážit. A když se vykašle – pro jedno kvítí slunce nesvítí

MK44

Pokud jste se viděli 2× za 3 měsíce, je slovo vztah vskutku diskutabilní. Pokud Ti takový interval nevyhovuje, zkus ji párkrát navrhnout nějakou společnou činnost. Říkám navrhnout, ne vnucovat nebo se doprošovat. Ona má právo odmítnout a trávit čas s někým, kdo chce být s někým jiným by Tě ani nebavilo. Zamilovanost je silná emoce, člověk toho druhého moc chce a má pocit, že bez něho nemůže žít. Ale za čas to přejde. Koneckonců, než jsi ji poznal, žil jsi bez ní v pohodě, takže žít bez ní jde. Jinak, klasik praví, že na ženskou je nejlepší jiná ženská.

anonym

Byť je to tvá 1. otázka po registraci, měl sis nejprve přečíst pravidla, k jejichž dodržování jsi se i registrací zavázal.
Tam by ses např. dozvěděl, že tato otázka patří do kategorie Rodina a vztahy.