Jak si udržet status studenta po Sš?

Dobrý den, mám dotaz, jak si mám udržet status studenta poté, co jsem nevykonal úspěšně maturitní zkoušku v září. Na jazykových školách mi řekli, že jestli jim do konce roku nedonesu maturitní vysvědčení, tak mi status studenta nedají. Někde jsem slyšel o možnosti nastoupit znova čtvrtak na nejake soukrome skole, a nebo pripravny kurz na vysokou. Za odpovedi budu velmi vdecny.

Odpovědi
Michal Kole

Opakovat čtvrťák asi nepůjde, protože jej máte dokončen, jinak by tě nepustili k maturitě.

Myslím, že na přípravný kurz na VŠ bude stejný problém, jako v té jazykovce, chtějí maturitu.